.
עידן אבישר

עידן אבישר

 

עידן בוגר "גודמן" בית ספר למשחק בנגב ומרכז מנדל למנהיגות בנגב היה שותף בהקמת מרכז המצוינות בתיאטרון באר שבע ומייסד עמותת תיאטרון הפרינג' באר שבע, אותה ניהל במשך 7 שנותיה הראשונות, בהמשך ניהל את גודמן בית ספר למשחק בנגב.

כמו כן אבישר, נשוי ואב לשניים, עסק בחינוך בלתי פורמלי במסגרת תנועת הצופים בין היתר בתפקידים ניהוליים חינוכיים. לאחר לימודי המשחק ב"גודמן" ניהל בבאר שבע את מועדון "החלוץ 33", את מרכז המצוינות בתיאטרון ושיחק בתיאטרון באר שבע במספר הפקות נוסף על תפקידו כמנכ"ל תיאטרון הפרינג'.

עידן הנו פעיל ושותף בפורומים עירוניים לקידום התרבות והחינוך בעיר באר שבע, ובשנת 2016 נבחר על ידי מגזין "גלובס", כאחד מ-40 הצעירים המבטיחים.

עם כניסתו לתפקיד בדצמבר 2019 אמר עידן אבישר: "עמותת בת-דור באר שבע ולהקת המחול קמע הינה מוסד ותיק ומרכזי בזירת המחול הישראלית. אני גאה לעמוד בראש המוסד המפואר לצד תמיר גינץ המנהל האמנותי והכוריאוגרף המוביל להקה בינלאומית בבאר שבע ולצד אור אבוהב מוותיקי המחול בבאר שבע והסביבה מנהל בית הספר בסטנדרט בינלאומי. תודה לוועד המנהל וליו"ר העמותה הגב' מזל בובליל שבחרו בי להמשיך את הישגיה של המנכ"לית היוצאת מרב צימנד ולהוביל את העמותה לצמיחה ושגשוג."

צילום: מעיין קאופמן

Contact Me

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן